Увага!

Сервіс "Читання Святого письма" є у стані розробки
та працює у режимі обмеженої функціональності.


[DEBUG:][GEN10.32-11.9;PRV13.20-14.6]

Буття

10.32-11.9

 10  32. Такі то були родини синів Ноя за їхніми родами та за їхніми племенами; від них розповсюдились народи по землі після потопу. 33. 

 11  1. Уся земля мала одну мову й одні слова. 2. І сталося, що люди, пересуваючися зо сходу, знайшли рівнину в Шінеар-краю й осілись там. 3. Вони сказали один до одного: "Нумо лишень робити цеглу та випалювати її." І була цегла їм за камінь, а земляна смола за заправу. 4. Та й сказали: "Ану збудуймо собі місто й вежу з верхом до неба та й утворім собі ім'я, щоб ми не розпорошувались по всій землі." 5. Тоді зійшов Господь побачити місто й вежу, що їх сини чоловічі будували 6. і мовив Господь: "Оце вони один народ і мова в них усіх одна, і це щойно початок їхньої праці: тож що вони не задумають, не буде їм важко зробити. 7. Отож зійдімо наниз і помішаймо там їх мову, щоб не розуміли одне одного." 8. І розсіяв їх Господь звідтіля по всій землі, й вони перестали будувати місто. 9. Тому то названо його Бабел (Вавилон), бо там Господь помішав мову всієї землі й звідти розсіяв їх Господь по всій землі.

Приповідки

13.20-14.6

 13  20. Хто ходить з мудрими, сам стає мудрим; а хто приятелює з дурним, - той зледачіє. 21. Грішних переслідує нещастя, а добро - нагорода праведним. 22. Добрий свою спадщину онукам залишає, а майно грішника для праведника бережеться. 23. Цілина бідних родить багато збіжжя; за браком правосуддя не один гине. 24. Хто щадить різки, ненавидить сина; хто ж його любить, той завчасу карає. 25. Праведний їсть собі досхочу, а живіт злих терпітиме нестачу. 26. 

 14  1. Мудрість будує свій будинок, а дурнота його руйнує власними руками. 2. Хто ходить просто, Господа боїться; чиї ж криві дороги, той ним гордує. 3. В устах дурного - бич гордині; а губи мудрих їх оберігають. 4. Де волів немає, там порожні ясла; де бики сильні, там урожай великий. 5. Правдивий свідок неправди не говорить; фальшивий свідок брехнями дихає. 6. Шукає мудрости насмішник, та даремно, а для розумного знання річ легка.