Останні статті з цієї рубрики

2014-04-03 • УКРАЇНА

Молитва посвяти нашої держави Непорочному Серцю Пресвятої Богородиці,

затверджена рішенням греко-католицького єпископату України

Пресвята, Пречиста, Преблагословенна Богородице Діво. Ти для скорботних велика заступниця, негайна помічниця, спасіння та підпора людства і всього світу незмінна покровителька!

Перед Твоїм престолом славимо Тебе, Пречиста Діво Маріє, в певній надії, що випросиш для нас милосердя, благодать, дієву допомогу і захист у ці дні випробувань. Не за наші заслуги, на які покладатися не можна, але з незмірної доброти Твого материнського серця Тобі, Твоєму Пречистому Серцю доручаємо і посвячуємо Україну та всіх нас, Мати Милосердя. Проси від Господа ту милість, яка здатна відразу навернути людське серце. Візьми під свою опіку невіруючих, тих, які пропадають у тіні смерті, дай їм миру та проси, щоб і для них настав день Правди, щоб разом з ними співали ми Ізбавителю світу: «Слава во вишніх Богу, і на землі мир, во человіціх благоволеніє» (Лк. 2.14).

Верни в єдину Христову Церкву тих, кого відірвали від неї помилка або розбрат; у першу чергу тих, які особливо Тебе почитають, бо нема такого житла, де би благочестиво не зберігали Твого шанованого образа. Збуди у вірних любов до чистоти і достойного християнського життя, апостольське старання про те, щоб боголюбиві народи росли і заслугами і числом.

І врешті, як святий Отець поручив Найсвятішому Серцю Ісуса Церкву, все людство, і ми доручаємо Тобі, твоєму Пречистому Серцю себе, нашу країну, нашу Єпархію, сім’ї, молодь, всіх нас, Царице світу, наша Мати. Щоб Твоя любов і заступництво наблизили перемогу царства Господнього, щоб усі народи в примиренні з собою і Господом славили Тебе, Благодатна, і на цілій землі разом з Тобою співали вічну молитву слави, любові й подяки джерелу Правди, Життя і Миру, Пресвятішому Серцю Ісуса.

Тому до тебе нині прибігаємо і усильно просимо: покрий омофором милості твоєї Церкву і ввесь народ наш, що кличе до тебе.

 

Люд: Пресвята Богородице, спаси нас!

Тяжкі нас засмучують досвіди і сповняють великої журби наші душі; то ж утихомир їх миром Сина й Бога твого, всенепорочна Діво. Усунь, Діво, душевну бурю журби нашої, бо ти, Богоневісто, як єдина Пречиста, Начальника миру – Христа породила.

Люд: Пресвята Богородице, спаси нас!

Вияви нам, що до тебе кличемо, глибину твого милосердя і випроси нам прощення усіх провин, бо ти породила Добросердого і Спаса всіх, що тебе оспівують.

Люд: Пресвята Богородице, спаси нас!

Допоможи, боголюбна Богородице, єдина Вседіво, тим, що лежать на постелі своїх болів і немочей, зціли поранених, утри сльози засмучених, захисти скитальців і пригорни переслідуваних, будь готовим заступництвом усім, що призивають тебе.

Люд: Пресвята Богородице, спаси нас!

Богоневісто, що Керманича Господа породила, даруй нам мужніх і мудрих провідників на церковній і народній ниві, вимоли для них світло Святого Духа, щоб Ним просвічені провадили дорогами правди люд Божий, що з вірою кличе до тебе.

Люд: Пресвята Богородице, спаси нас!

Могутня Воєводино і полків небесних Провіднице, ти, що, піднісши свої руки на моління, перемагаєш ворогів та долаєш усіх супротивників, укріпи наших воїнів, даруй їм силу і відвагу щитом могутнім захищати свій народ, що кличе.

Люд: Пресвята Богородице, спаси нас!

О Мати непорочна Воплоченого Слова! Благослови всі наші родини, дай нам дочасний добробут і здоров’я, а ще більше – Божу благодать і чесноти християнського життя.

Люд: Пресвята Богородице, спаси нас!

Добра вихователько дів і Джерело знання та мудрості, провадь нашу молодь дорогою правди, скріпи в чеснотах, навчи великого бажати та йти за покликом Всевишнього, зростаючи в мудрості і благодаті Божій.

Люд: Пресвята Богородице, спаси нас!

О Мати милосердя, випроси від Всевишнього Бога повний і справедливий мир для нашої землі, не тільки захорону перед збройними боями, але і визволення від ненависті й чварів, від злоби і бажання помсти. Доведи нас до миру, заснованого на правді, справедливості, прощенні й любові.

Люд: Пресвята Богородице, спаси нас!

О Мати Божа і Покровителько української землі! Під твою милість прибігаємо, твоєї помочі благаємо, тільки на тебе уповаємо. Прийми нас всіх під свій Покров, благослови нас і зберігай як свою вибрану спільноту. Зроби нас своїми молитвами вмілими виконавцями Христових заповідей. Будь при нас як милостива, й милосердна, і чоловіколюбна, завжди і в теперішньому житті, теплою заступницею і помічницею, відганяючи полки супротивників, наставляючи нас на спасіння. Бо не маємо іншої допомоги, не маємо іншої надії, крім тебе, Пречиста Діво! Ти нам допоможи, на тебе надіємось і тобою хвалимось: бо ми твої слуги, щоб ми не посоромилися нині, і повсякчас, і на віки вічні.

Люд: Амінь.