2014-05-24СПІЛЬНОТА

Єпархіальне паломництво спільнот "Матері в молитві"

24 травня відбувся восьмий єпархіальний з’їзд спільнот «Матері в молитві».

З кожного куточку нашої єпархії до міста Сваляви приїхало більше тисячі матерів, щоб молитися до Господа за своїх дітей, поспілкуватися з новими друзями, а також провести суботній вихідний з молитвою на устах. Дійство проводилося у храмі Різдва Пресвятої Богородиці. Кожний з присутніх міг приступити до святої Тайни Покаяння, прикластися до мощей святої Терези від Дитяти Ісуса, котра у молодому віці особливо присвятила своє життя Господу Ісусу, а також просити у неї заступництва.

На завершення зустрічі відбулася святкова Архієрейська Служба Божа, яку очолив Преосвященний владика Мілан. Святкову Літургію владиці співслужили: настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці Михайло Хваста, декан Свалявського деканату прот. Володимир Іванчо, декан Чинадієвського деканату Михайло Софілканич, декан Тячівського деканату Йосиф Штогрин, декан Дубівського деканату Михайло Орос, декан Великобичківського деканату Микола Копич а також 28 священнослужителів.

В часі Літургії вірники разом з владикою в особливий спосіб молилися за мир Україні, за тих хто постраждав і загинув підчас сутичок, а також за дітей – синів, які зараз захищають нашу Державу.

У своєму слові владика наголосив на важливості будування доброї сім’ї, де батько підтримує авторитет матері, а мати підтримує авторитет батька, щоб діти дивлячись на своїх батьків, вчилися, як потрібно далі складати своє життя. Владика говорив також про важливість постійної молитви, покори і послуху, який мала Пресвята Богородиця. І незважаючи на страждання сміливо нести свій хрест та допомагати своїм дітям.

Після Літургії громада Пресвятої Богородиці пригостила всіх смачними бутербродами та калачами, щоб підтримати і тілесні сили паломників на дорогу додому.

Фотографії з події