2014-06-07ПАРАФІЯ

У Баранинцях відновили скверик з монументом Слави Божої

7-го червня, напередодні свята Зішестя Святого Духа, Преосвященний владика Мілан з архіпастирським візитом відвідав Свято-Успенську парафію с. Баранинці деканату Ужгород-район.

Преосвященного владику зустрів настоятель храму став. прот. Сергій Слободанюк, котрий є деканом деканату Ужгород-район, а також молодь парафії.

На святкову Вечірню прийшла велика кількість місцевих вірників, щоб напередодні великого свята просити у Святого Духа очистити всіх нас від усякої скверни і спасти душі наші.

Після завершення Вечірні відбувся молебень до Найсвятішого Серця Ісусового та освячення відновленого скверика з монументом Слави Божої. У своєму слові владика Мілан звернувся до вірників зі закликом молитися за наші сімї, за новообраного Президента, щоб Господь дав йому сили служити своєму народу та виконувати покладені на нього обов’язки. Також Владика запросив долучитися до свята П’ятидесятниці, разом зі Святішим Отцем Франциском молитися за мир на Близькому Сході та мир в Україні.

Фотографії з події

Довідка

Храм Успіння Пресвятої Богородиці почали будувати у 1927 р., наступного року вже було зведено стіни. Церкву освятив у 1929 р. Преосвященний владика Петро Ґебей (1924-1931), але деякі роботи тривали ще до 1934 р.

Церкву збудовано в центрі села, при головній дорозі. Споруда має добрі пропорції і струнку двоярусну башту з оригінальним завершенням у вигляді видовженої, шоломоподібної восьмигранної бані. У вежі є три дзвони, найбільший з яких відлив Ф. Еґрі у 1922 р.