2014-09-22ПАРАФІЯ

Храмове свято у Сваляві

21 вересня, на празник Різдва Пресвятої Богородиці, з архіпастирським візитом Преосвященний владика Мілан відвідав парафію у Свяляві, яка святкувала храмове свято. Преосвященного владику Мілана у дверях храму зустрів адміністратор парафії став. прот. Михайло Хваста, а віршованими словами владику привітала молодь.

Перед початком святкової Архієрейської Служби Божої владика Мілан освятив наріжній камінь під будівництво парафіяльного будинку.

Службу Божу владиці співслужили митр. прот.  Василь Хваста, синкел у справах мирян, став. прот. Василь Гуйван, декан Воловецького деканату, прот. Володимир Іванчов, декан Свалявського деканату, а також восьмеро священиків. У своєму слові владика Мілан говорив про важливість довіри до Бога, яку мали святі Йоаким і Анна, що були батьками довгоочікуваної дитини – Пресвятої Богородиці, а також про наслідування Богородиці в покорі, мужності у випробовуваннях і стражданнях.

В часі Літургії Преосвященний владика уділив ієрейські свячення диякону Олександру Хвасті зі Сваляви.

Після святкової Літургії владика освятив поклонний хрест біля храму, котрий буде символом безмежної любові Бога до людини.

Фотогорафії з події