2014-11-21ПАРАФІЯ

На Михайла владика Мілан завітав до вірників Заброді

21-го листопада, на свято Архістратига Михаїла, Преосвященний владика Мілан з архипастирським візитом відвідав Свято-Михайлівську громаду с. Забрідь Великоберезнянського деканату.

Владику зустрів адміністратор парафії прот. Іван Чепара разом з молоддю парафії. Святкову Архієрейську Службу Божу владика Мілан відслужив у римо-католицькій церкві святого Йосифа Обручника, бо наш старовинний Свято-Михайлівський храм нам не повернули православні. Службу Божу владиці співслужив декан Великоберезнянського деканату став. прот. Василь Данилаш, а також двоє священнослужителів.

У своєму слові владика наголосив на важливості почитання та молитви до своїх ангелів хоронителів, котрі від моменту зачаття оберігають наше життя. Також розповів про велику силу злих духів, котрі у наш час дуже поширені через святкування язичницького Хеловіна, де люди одягають маски потвор, мерців та дияволів. Владика Мілан в особливий спосіб закликав усіх вірних пояснювати своїм дітям та молодому поколінню про небезпеку цього «свята» злих духів, щоб оберегти нашу молодь від пастки диявола.

Після  Літургії, Преосвященний владика привітав всіх іменинників, котрі носять ім’я Михайло.

Фотографії з події