2014-12-22ХРАМОВЕ СВЯТО

До парафії в Іршаві з архіпастирським візитом навідався Преосвященний владика Мілан

22 грудня, на свято Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці, Преосвященний владика Мілан з архіпастирським візитом відвідав парафію м. Іршава, яка сьогодні святкувала храмове свято. Важливою подією було те, що владика Мілан для цієї парафії привіз частичку мощей святого Івана Милостивого, Патріарха Олександрійського.

Владику зустрів настоятель храму о. Василь Петачук разом з молоддю. Процесійною ходою було встановлено мощі Святителя для почитання вірниками. Незважаючи на робочий день, разом з владикою прийшли помолитися багато вірників. Святкову Архієрейську Службу Божу владиці співслужили декан Іршавського деканату прот. Іван Костак, декан Білецького деканату прот. Віталій Шелемба та 14 священиків.

У своєму архіпастирському слові владика Мілан розповів про благочестиве життя святого Івана Милостивого та закликав вірників до наслідування простоти і вірності служіння Богу, яке нам показує Пресвята Богородиця, свято зачаття якої сьогодні згадуємо.

В часі Літургії багато вірників приступило до Тайни Покаяння, щоб бути учасниками великої Трапези Господньої.

Наприкінці Служби Божої з нагоди 25-річчя виходу нашої Церкви з підпілля було освячено хрест, що стояв на куполі нашого старовинного Петро-Павлівського храму, який у роки Радянської влади був відібраний православними Московського патріархату, та пам’ятну дошку ісповідникам віри, котрі за часів підпілля несли Слово Господнє до вірників Іршавщини.

Фотографії з події