2015-01-07РІЗДВО

На світлий празник Рождества Христового владика Мілан та владика Ніл відслужили святкову Архієрейську Службу Божу у кафедральному соборі

У головному соборі нашої єпархії 7 січня відбулася Святкова Архієрейська Служба Божа, яку очолив правлячий архієрей владика Мілан разом з помічним владикою Нілом. Святкову Літургію владикам співслужив настоятель собору став. прот. Іван Тидір та 9 священиків. На цей величний празник прийшло багато вірників, щоб розділити радість Христового народження та скласти свої вітання та молитви до новонародженого Спасителя. Співом Літургію супроводжував архієрейський хор.

В архіпастирському слові владика Ніл розповів про велике значення для кожного з нас Різдва Христового та його символічне значення у  Літургії. В часі Служби Божої Преосвященний владика Мілан уділив ієрейські свячення диякону Ярославу Данку із с. Онок Виноградівського району. Також в особливий спосіб молилися за мир в Україні та за наших воїнів, які зараз стоять на передовій.

Наприкінці Літургії владика Мілан побажав, щоб у різдвяний час не було пострілів, щоб Господь, який є Князем Миру, дарував мир і Україні, та привітав усіх вірників з Різдвом Христовим.

Фотографії з події