2015-01-25МИР

У кафедральному соборі молилися за мир в Україні

25 січня, у Неділю після Просвіщення, в Хресто-Воздвиженському кафедральному соборі Преосвященний владика Мілан відслужив Архієрейську Службу Божу за мир в Україні.

Преосвященному владиці Мілану співслужили троє священиків. Службу Божу супроводжував співом кафедральний хор ім. о. Августина Волошина. У своєму архипастирському слові Владика закликав молитися за мир в нашій державі, а також висловив своє співчуття та солідарність з сімями заглиблих від рук терористів. Також владика закликав молитися за просвіщення народу на сході України, котрий сидить в темряві і підтримує дії терористів, щоб до тих, котрі сидять у тіні смерті, зійшло Світло, щоб провсітити кожну людину. 

В часі Літургії молилися за душі вбитих наших солдат та мирних жителів. На Літургію разом з владикою прийшло воздати хвалу Богу багато вірників. В часі Служби Божої кожен міг приступити до Тайни Покаяння. 

Також Преосвященнй владика з нагоди дванадцятиріччя єпископської хіротонії, яку йому уділив 6-го січня 2003 р. святий Іван Павло ІІ, нагородив протоієрея Івана Чейпеша правом носити золотий хрест з прикрасами, о. Андрія Барну, регента архієрейського хору, правом носити золотий хрест та о. Романа Кураха правом носити набедреник.