2015-02-20СПІЛЬНА МОЛИТВА

Єпископи України разом молилися за мир біля чудотворної ікони Богородиці

19-го лютого в Папській Базиліці Santa Maria Maggiore (Богородиці Великої) відбулась соборна Архієрейська Служба Божа, в якій разом з єпископами УГКЦ взяли участь наш Преосвященний владика Мілан та помічний єпископ Ніл.

На Богослуженні був також присутній префект Конгрегації для Східніх Церков - кардинал Леонардо Сандрі. Центральним наміренням цього святкового соборного Богослужіння було щире благання за мир в нашій Батьківщині. Саме в цій Базиліці знаходиться чудотворна ікона Богородиці "Спасіння Римського Люду", копію якої ми почитаємо в нашій давній Горянській Ротонді, поблизу Ужгороду. Знаємо, наскільки дорогою є ця ікона Божої Матері для Папи Франциска. Перед кожною далекою поїздкою та після її завершення Він завжди молиться про заступництво та захист Божої Матері. За його прикладом і Єпископи нашої Церкви благали в цей день Богородицю про Її Покров над нашою Батьківщиною.

У своєму зверненні до українських вірників, які приїхали сюди з різних куточків Італії, Його Еміненція Леонардо Сандрі, сказав такі прекрасні слова: "Сьогодні ця Базиліка красується не так своїми прекрасними розписами та мозаїками, як вашими світлими та чистими обличчями і освітлюється світлом ваших сердець. Це тому, що незважаючи на важкі обставини, які переживає Україна, ви поклали свою надію на Бога. Як не згадати слова Апостола, який каже, що перемога, яка перемогла світ - це віра ваша." Саме віра в Господа дозволяє нам перемагати будь-яке зло добротою нашого серця.

Наприкінці Літургії єпископи, священики та вірні єдиним серцем і вустами заспівали гімн-молитву "Боже Великий, Єдиний..."

Фотографії з події