2015-02-15СТРІТЕННЯ

У День богопосвяченого життя владика завітав до монастиря та зустрівся із чернецтвом нашої єпархії

15 січня на свято Стрітення Господнього, Преосвященний владика Мілан відвідав монастир сестер Чину Святого Василія Великого з нагоди храмового свята у монастирській каплиці.

Святкову Архієрейську Службу Божу владиці співслужив декан Мукачівського деканату став. прот. Йосип Ловска, ігумен Свято-Миколаївського Мукачівського монастиря преподобний отець Веніамин (Довганич), ігумен Благовіщенського Боронявського монастиря преподобний отець Тарас Іванина, а також шестеро священиків.

На храмове свято до сестер прийшло багато вірників, які змогли прийняти Тайну Покаяння, а також молитися зі своїм архієреєм. У своєму архипастирському слові владика Мілан привітав усіх присутніх монахів і монахинь з Роком богопосвяченого життя, який Святіший Отець Франциск проголосив на цей рік та Днем богопосвяченого життя, який сьогодні,  на свято Стрітення Господнього, святкує наша єпархія, та розповів про важливість цього свята. Також владика закликав усіх вірників молитися за монахів та за ревне покликання до чернечого стану.

Наприкінці Літургії владика Мілан здійснив Стрітенське освячення свічок.

Фотографії з події

По обіді відбулася зустріч з чернецтвом з нагоди Дня богопосвяченого життя, де Преосвященний владика розповів про важливість ревного служіння та проповідування Слова Божого усім людям.