2015-02-02ПОДІЯ

Парафія у Королеві вітала у себе владику Мілана

1-го лютого, у Неділю митаря і фарисея, Преосвященний владика Мілан з архіпастирським візитом відвідав Свято-Вознесенську парафію смт Королево Виноградівського деканату.

Владику зустрів настоятель парафії прот. Стефан Федорко разом з молоддю та запросив очолити святкову Літургії з нагоди 25-ї річниці виходу з підпілля нашої Церкви, яку сьогодні святкувала Свято-Вознесенська парафія. Архієрейську Службу Божу владиці співслужив вікарій Хустського вікаріату митр. прот. Тарас Ловска, архідекан Мукачівського архідияконату Мирослав Сипко, а також ігумен монастиря отців редемптористів Андрій Пацак.

В часі Літургії Преосвященний владика з нагоди дванадцятиріччя архієрейської хіротонії, яку йому уділив святий Іван Павло ІІ, нагородив протоієрея Стефана Федорко золотим хрестом з прикрасами. У своєму архіпастирському слові, владика привітав усіх із святкуванням 25-ліття виходу з підпілля нашої Церкви.

Владика Мілан також зауважив, що надзвичайно важливим є визнання своїх гріхів, за прикладом митаря, який постійно взивав до Господа молитвою: «Боже милостивий, будь мені грішному», а також закликав бути уважними на молитві у храмі аби не осуджувати ближнього, як це робив фарисей у євангельській  розповіді.

Фотографії з події