2015-03-07МІСІЇ

Папа благословив нові місії Неокатехуменальної дороги. Одна з них - в Україні

Даром Божого Провидіння, який приносить багато добра Церкві назвав Папа Франциск «Неокатехуменальну Дорогу», зустрічаючись у п’ятницю, 6 березня 2015 р., з її членами та засновниками. Під час зустрічі Святіший Отець надав мандат на місії 220 родинам та започаткував 31 новий місійний осередок в різних країнах п’яти континентів.

Так звані “missio ad gentes” – це спільноти, які складаються з священика та трьох-чотирьох багатодітних сімей, які, з доручення місцевого єпископа, виконують євангелізаційне служіння в нехристиянських або дехристиянізованих середовищах. Чотири нові такі місії будуть започатковані у Франції, три – у Сербії, по дві в Китаї, Японії, В’єтнамі та Венесуелі; по одній в Індії, Таїланді, Камбоджі, Молдові, Румунії, Україні, Естонії, Швеції, Ісландії, Італії, Бельгії, Австрії, США, Ямайці, Австралії та Папуа Новій Гвінеї.

Додамо, що у згаданих сім’ях, які вирушать у нові місійні осередки, нараховується понад 600 дітей. У всьому світі в “missio ad gentes” об’єднують 1100 родин, в яких нараховується понад 4,5 тисячі дітей. Промовистим свідченням став своєрідний «паркінг» дитячих колясок у холі залу Павла VI.

До кожної місії призначено священика. Вони є випускниками розсіяних по всьому світі семінарій «Redemptoris Mater». Кожен з цих священиків отримали з рук Папи посвячене розп’яття, яке є символом місії.

Інформація із сайту "Радіо Ватикану"