2015-03-09ПАРАФІЯ

В Клиновці освячено новий парафіяльний будинок

8-го березня, у 2 Неділю святої Чотиридесятниці, Преосвященний владика Мілан з архіпастирським візитом відвідав Свято-Троїцьку парафію с. Клиновець Чинадіївського деканату.

Владику Мілана зустрів адміністратор парафії о. Роман Северин разом з молоддю та запросив очолити святкове Богослужіння з нагоди освячення нового парафіяльного будинку. Архієрейську Службу Божу владиці співслужив декан Чинадіївського деканату прот. Михайло Софілканич разом з 5 священиками.

У своєму архіпастирському слові владика Мілан розповів про значення читання з Євангелія про рослабленого: «Сьогодні Господь також промовляє до кожного з нас у домі апостола Петра. Цим будинком апостола є Церква. Бо саме апостолу Петру Христос сказав, що ти, Петро – Скеля, і на цій скалі збудую Церкву мою». Також владика закликав вірників молитися за своїх наставників та слухати їх голосу.

Фотографії з Літургії

Після Літургії Преосвященний владика разом з духовенством освятив новий парафіяльний будинок.

Пообіді вірники з сусідніх сіл прийшли помолитися і своїм Архієреєм Хресну дорогу, щоб таким чином у час Великого посту розважати над муками і стражданнями нашого Спасителя.

Фотографії з Хресної дороги