2015-03-22ПАРАФІЯ

В Оноківцях, поблизу Ужгорода, освячено новий греко-католицький храм

22 березня, у четверту Неділю Великого посту, Преосвященний владика Мілан освятив новий Свято-Вознесенський храм у с. Оноківці деканату Ужгород-район.

У дверях храму владику Мілана зустрів адміністратор Свято-Вознесенської парафії о. Михайло Подгорський разом з молоддю та запросив владику здійснити чин освячення храму. На цю визначну подію, якої чекали вірники багато років, пришли також гості з навколишніх сіл та Ужгорода.

Святкову Архієрейську Службу Божу владиці співслужили семеро священиків. У своєму архіпастирському слові Преосвященний владика за євангельським прикладом закликав вірників просити у Господа віри, котра нам допомагає приймати кожноденне життя і переживати його згідно з Христовими запавідями. Владика також подякував місцевій римо-католицькій громаді, котра протягом часу будівництва храму приймала наших вірників у своїй церкві, де вони могли возносити свої молитви до Господа.

Наприкінці Богослужіння владика нагородив правом носити золотий хрест о. Михайла Подгорського за ревне служіння та працю у Христовій Церкві. Також владика вручив архієрейські подячні листи жертводавцям, котрі в особливий спосіб приклалися до будівництва храму, та подякував усім вірникам, котрі молитовно підтримували цю богоугодну справу.

Фотографії з події