2015-04-15ПОДІЇ

На Пасхальні свята до єпархії приїхав Апостольський Нунцій в Україні

На свято Світлого Христового Воскресіння нашу єпархію відвідав Апостольський Нунцій в Україні, Високопреосвященніший архієпископ Томас Едвард Галіксон. Він взяв участь у кількох Пасхальних богослужіннях та передав благословення від Святійшого отця Папи Франциска для нас.

Пасхальне святкування розпочалося Воскресним піснеспівом «Воскресеніє Твоє, Христе Спасе». На святкову Воскресну утреню до головного собору нашої єпархії прийшло кілька тисяч вірників, щоб разом зі своїм архієреєм вознести хвалу Милосердному Богу. Після утрені відбулося освячення пасок.

Фото з події

Святкову Архієрейську Службу Божу вранці 12 квітня очолив Преосвященний владика Мілан разом з Апостольським Нунцієм архієпископом Томасом. Владикам співслужив настоятель кафедрального собору став. прот. Іван Тидір. Службу Божу співом супроводжував архієрейський хор ім. Блаженного Теодора. У своєму архіпастирському слові владика Мілан привітав всіх вірників з Світлим Христовим Воскресінням та закликав прожити цей Великодній час у молитві та прославі нашого Спасителя.

Наприкінці Літургії Високопреосвященніший архієпископ Томас звернувся до вірників з вітальним словом та передав привіт та благословення від Святійшого отця Папи Франциска. Преосвященний владика Мілан подякував Його Високопреосвященству за візит до нашої єпархії та запевнив архієпископа Томаса про молитву наших вірників за Святій Престол.

Фотографії з Літургії

На другий день Світлої Пасхи Преосвященний владика разом з Апостольським Нунцієм завітали до Мукачева. На святкування також приїхав Преосвященний владика Мілан (Хаутур), єпарх Кошицький. Преосвященних владик зустрів настоятель Свято-Успенського собору став. прот. Йосип Ловска, він висловив велику радість, що духовенство і вірники можуть спільно молитися з поважними гостями нашої єпархії, та запросив владик очолити святкове Богослужіння.

Архієрейську Службу Божу владикам співслужили 18 священків. Багато вірників пришли до собору на це величне свято. Святкову проповідь виголосив Преосвященний владика Мілан (Хаутур), в якій розповів про велику цінність життя кожної людини, яка у сучасному світі є зневажена.

Після закінчення Літургії відбувся традиційний обхід собору з читаннями чотирьох воскресних Євангелій.

Фотографії з Літургії