2015-04-17КОНЦЕРТ

"А що таке Пасха?"

В Ужгороді, у монастирі отців капуцинів, з 17 по 19 квітня проходить Пасхальний концерт "Вечеря Агнця"

Діти не бояться задавати питання, на які дорослі часто не мають чіткої відповіді. "Що таке Пасха? Для чого ми її святкуємо? Звідки взялася традиція великоднього кошика? Що таке віра? Хто такий Бог?", - на ці запитання намагаються відповісти артисти на сцені у Пасхальному дійстві "Вечеря Агнця".

У п’ятницю ввечері,17 квітня, відбувся перший з трьох концертів на території монастиря капуцинів в Новому районі Ужгорода. На початку усіх присутніх, серед який найбільше було діток, привітав Преосвященний владика Мілан. Тоді на сцену вийшли юні учасники гурту "Ноїв ковчег", що приїхали аж із Вінниці. Коли всі вдосталь наспівалися, натанцювалися і наплескали у долоні, розпочалася друга частина концерту - невелика костюмована вистава, в якій йшлося про коріння свята Пасхи.

Діти чекали з нетерпінням завершення свята, адже ще на самому початку анонсували, що закінчиться усе смачним величезним тортом у формі агнця і кульками. А кому й того було замало, зміг погладити живе ягнятко.

Фотографії з події

Свято триватиме ще два дні, 18 і 19 квітня о 19.00. Отці-капуцини чекають усіх бажаючих за адресою: вул. Легоцького, 44а.