2015-05-08ДЕНЬ МОЛОДІ НАШОЇ ЄПАРХІЇ

До Сваляви з’їхалися понад 400 юних вірників

8 травня розпочався молитовний День молоді нашої єпархії. Цього дня до Сваляви зійшлося понад 400 молодих людей, щоб молитовно провести разом два дні та мати змогу поспілкуватися і знайти нових друзів. День розпочався молитовним молебнем. Потім всі очікували на свого владику, щоб разом з ним подякувати Богу за дар життя. Перед Святковим Богослужінням кожен зміг приступити до Тайни Покаяння, щоб разом і великою спільнотою бути учасниками великої Трапези Господньої.

Біля дверей храму Різдва Пресвятої Богородиці Преосвященного владику зустрічав настоятель храму став. прот. Михайло Хваста. Архієрейську Службу Божу владиці співслужив ректор богословської академії Високопреподобний архімандрит Петро-Павло (Береш) та 27 священиків. Літургію супроводжував спів нашої молоді.

У своєму архипастирському слові владика Мілан заохотив молодь бути живими свідками Христа у цьому світі. В часі Літургії було уділено дияконські свячення піддиякону Івану Кормошу з с. Вільхівка Білецького деканату.

Після закінчення Богослужіння кожен мав змогу підкріпитися фізично смачною вечерею, яку приготували місцеві вірники. Опісля, процесійною ходою було вирушено із запаленими свічками до статуї Пресвятої Богородиці у центрі міста, де відбулася панахида за жертвами Другої Світової війни, а також всі разом молилися молебень до Пресвятої Богородиці за мир у нашій державі.