2015-05-22ПАРАФІЯ

Преосвященний владика Мілан освятив новий храм у с. Ворочево Перечинського деканату

22 травня на свято перенесення мощів Святителя Миколая, Преосвященний владика Мілан освятив новий храм в честь цього свята у с. Ворочево Перечинського деканату.

Владику Мілана у дверях нового храму зустрів адміністратор парафії о. Микола Дербак разом з молоддю та запросив здійснити чин освячення храму та очолити святкове Богослужіння. На цю величну подію, незважаючи на робочий день, прийшло багато вірників. В часі освячення Свято-Миколаївського храму можна було побачити сльози на очах у наших найстарших вірників, котрим Господь дав ласку пережити жахливі роки підпілля та знову мати можливість молитися у своїй новій церкві, поскільк наш старий храм, як і більшість наших храмів, був незаконно переданий православній церкві московського патріархату і нам не повернутий.

Архієрейську Службу Божу владиці співслужив Високопреподобний архімандрит Петро Павло (Береш), прот. Мирослав Рябінчак, декан Перечинського деканату, а також 11 священнослужителів. У своєму архипастиському слові владика Мілан привітав усіх з новим храмом та закликав вірників дякувати Богу за ласки котрі Він нам зсилає. Після Служби Божої відбувся традиційний обхід храму з читанням чотирьох євангелій та святкове мирування.