2015-05-30РОБОЧА ЗУСТРІЧ

Преосвященний владика Мілан взяв участь у семінарі на тему; "РАДІСТЬ СІМ'Ї", в Республіці Мозамбік, Африка

Преосвященний владика Мілан взяв участь у семінарі на тему; "РАДІСТЬ СІМ'Ї", в Республіці Мозамбік, Африка

Семінар спільно організували Рада єпископських конференцій Європи (ССЕЕ) і симпозіум єпископських конференцій Африки і Мадагаскару.

Після привітальних слів, Апостольський Нунцій в Мозамбік, Архієпископ Едгар Парра Пенья, висловив високу оцінку єпископів Європи та Африки за час співпраці в області спільних соціально - пастирських і богословських проблем їх двох континентах. Він посилався на декілька "сумних ситуацій", з якими стикаються сім'ї. "Церква повинна подвоїти або активізувати свої зусилля євангелізації , щоб протистояти викликам, які свідчать проти морального відношення шлюбних та сімейних цінностей у світі , який стає все більше і більше секуляризований" .

Також у конференції йшлося про важливість подружнього життя та підтримки пожружніх пар як чоловіка та жінки.

Триденний ( 29-31 травня 2015 ) Семінар беруть участь 35 учасників з яких 22 є єпископи .

Рада єпископських конференцій Європи (ССЕЕ) охоплює 33 європейських поточні Архієрейські Конференції, в особі їх президентів, архієпископи Люксембургу, Князівства Монако, маронітів архієпископ Кіпру та єпископ Кишиневі (Молдова Республіка .), Єпархіальний єпископ Мукачівський і адміністратор Апостольської Естонії. Нинішній президент кардинал Петер Ерду, архієпископ Естергом-Будапешт, Предстоятеля Угорщини; Віце-президенти кардинал Анджело Баньяско, архієпископ Генуї і монсеньйор Анджело Massafra, архієпископ Скутарі-PULT (Албанія). Генеральний секретар монсеньйор Дуарте да Кунья. Секретаріат базується в Санкт-Галлен (Швейцарія).