2015-05-31ВІДПУСТ

Відбувся єпархіальний відпуст у Свято-Миколаївському василіанському чоловічому монастирі

31-го травня у с. Малий Березний Великоберезнянського деканату на свято Зіслання Святого Духавідбувся єпархіальний відпуст у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі чину Святого Василія Великого.

Перед початком Святкової Літургії у супроводі Мукачівського військового духового оркестру було винесено для вшанування Чудотворну ікону Мукачівської Богородиці.

Преосвященного владику Ніла зустрів протоігумен Павло (Райчинець), а молодь монастирського храму привітала владику віршованими словами. Декілька сотень наших вірників прийшли на це урочисте свято з різних куточків нашої єпархії, також були присутні паломники з різних регіонів України.

Архієрейську Службу Божу владиці співслужили протоігумен Павло (Райчинець), протоігумен Пантелеймон (Саламаха), став. прот. Василь Данилаш, декан Великоберезнянського деканату, став. прот. Василь Гуйван, декан Воловецького деканату,  а також 16 священнослужителів. Багато отців уділяли Святу Тайну Покаяння. У архіпастирському слові владика Ніл звернувся до вірників з настановою християнського життя. Відкритість наших сердець для прийняття Животворящого Духа. 

Фотографії з події