2015-07-04ПАРАФІЯ

Преосвященний владика Мілан з архіпастирським візитом відвідав Свято-Покровську парафію с. Кольчино Чинадієвського деканату

4-липня Преосвященний владика Мілан з архіпастирським візитом відвідав Свято-Покровську парафію с. Кольчино Чинадієвського деканату.

Преосвященного владику Мілана зустрів настоятель храму прот. Іван Токар, а молодь парафії віршованими словами привітала свого владику. Архієрейську Службу Божу владиці співслужив декан Чинадієвского деканату прот. Михайло Софілканич, а також четверо священнослужителів. У своєму архіпастирському слові владика Мілан наголосив, що кожний з нас повинен переносити страждання і радість разом з церковною спільнотою, щоб з щирою молитвою звертатися про наші потреби до Отця Небесного.

Після завершення Богослужіння, владика освятив відновлений старовинний хрест на купол храму, а також новий катехитичний будинок.

На завершення архіпастирського візиту владика разом з духовенством та вірниками молилися молебень до Пресвятої Богородиці за цілістність наших родин та за мир у нашій державі.