2015-07-12ХРАМОВЕ СВЯТО

Преосвященний владика Ніл відвідав Петро-Павлівську парафію с. Верховина Бистра Великоберезнянського деканату

12 липня на світлий празник Верховних апостолів Петра і Павла, Преосвященний владика Ніл відвідав Петро-Павлівську парафію с. Верховина Бистра Великоберезнянського деканату.

Преосвященного владику зустрів адміністратор парафії о. Сергій Далекорей разом з молоддю парафії та запросив очолити святкове Богослужіння з нагоди храмового свята. В часі Літургії багато священнослужителів уділяли  Тайну Покаяння, щоб таким чином вірники могли бути учасниками святкової Трапези Господньої. Архієрейську Службу Божу владиці співслужили четверо священнослужителів. У своєму архіпастирському слові владика розповів про двох Мужів Христової Церкви, яку будучи простими та немічними людьми повірили Христовій Науці та йшли за ним аж до смерті. Також владика наголосив, що кожному з нас потрібно унаслідувати їхнє життя, щоб через різні страждання та випробування бути вірним Христу.

Так була вірна громада с. Верховина Бистра, коли в часі переслідування нашої Церкви не піддалася на залякування органів КГБ та на провокацію московського духовенства, котрі намагалися схилити їх до московського патріархату. Наші вірники були добре приготованими своїми духовними пастирями і знали що Скеля Христової Церкви та її видимий наступник на землі є Архієрей Риму і тому не піддалися, а були вірні Католицькій Церкві.

Після закінчення Богослужіння відбувся традиційний обхід храму з читанням чотирьох євангелій.