2015-07-18ПОДІЇ

Відбулася десята Проща народів та національностей у Тячеві

18-го липня відбулася десята Проща народів та національностей у Тячеві.

Уже традиційно на святкування празника рівноапостольних Кирила і Методія, відбуваються проща народів та національностей. До міста Тячів приїжджають паломники з цілої області, с сусідніх областей а також із-закордону : Румунія, Словаччина. У цей день усі молитовно та пісенно прославляють Бога на різних мовах. Так ми можемо бачити єдність усіх християн, котрі незважаючи на національність можуть єдиними устами і серцем возносити хвалу нашому Милосердному Богу.

Розділити радість святкування прийшов Преосвященний  владика Мілан та владика Ніл.

Владик зустрів декан Тячівського деканату прот. Йосиф Штогрин. Архієрейську Службу Божу владикам співслужив митр. прот. Тарас Ловска, вікарій Хустського вікаріату та велика кількість священнослужителів.

Проповідь виголосив Преосвященний владика Ніл, де наголосив про важливість великої праці святих Кирила та Мефодія. В часі Літургії Преосвященний владика Мілан уділив ієрейські свячення диякону Віталію Шімону з смт Буштино Тячівського району та дияконські свячення піддиякону Михайлу (Андрію) Леспуху з смт Дубове Тячівського району

 В часі Служби Божої багато священнослужителів уділяли Тайну Покаяння, щоб кожен зміг приступити до Пресвятої Євхаристії.

Після Літургії владики промовили молитву за мир в Україні та уділили своє благословення усім вірникам.