2015-08-19НОВИЙ ХРАМ

Преосвященний владика Мілан освятив новий Свято-Преображенський храм

19 серпня у світлий празник Господнього Преображення, Преосвященний владика Мілан з архіпастирським візитом відвідав Свято-Преображенську парафію, щоб освятити новий Свято-Преображенський храм.

Преосвященного владику Мілана зустрів адміністратор парафії прот. Василь Бушко разом з молоддю, та запросив владику освятити новий храм та очолити святкове Богослужіння. На це величне свято прийшло багато вірників міста та його околиць, щоб разом помолитися з своїм архієреєм та взяти участь у історичній події – освячення нового храму.

Архієрейську Службу Божу владиці співслужили 14 священнослужителів. У своєму архіпастирському слові владика розповів про значення цього свята і закликав вірників преобразити своє життя щоб кожного разу коли збираємося на молитву, ми могли сказати словами апостола Петра: «Господи! добре нам тут бути».

Багато отців уділяли Тайну покаяння, щоб кожен зміг приступити до Євхаристії і таким чином з’єднатися з Христом. Можна було побачити радість на обличчях людей, які довгий час молилися у спеку і на морозі просто неба. Бо наш старовинний храм за часів безбожної комуністичної влади був відібраний та перетворений на складські приміщення, а згодом був переданий православним московського патріархату.

Пройшли роки. І зараз ми маємо змогу прославляти Бога у Його рукотворному Домі.

Після Служби Божої владика Мілан подякував всім вірникам, котрі стояли твердо у вірі, та допомагали молитовно та матеріально у будівництві нового храму. На завершення владика освятив першоплоди та благословив усіх присутніх