2015-08-30ПАРАФІЯ

Преосвященний владика Мілан відвідав парафію Верховних апостолів Петра і Павла с. Станово деканату Мукачево-Район

30 серпня, 13 Неділю після Пятидесятниці, Преосвященний владика Мілан з архіпастирським візитом відвідав парафію святих Верховних апостолів Петра і Павла с. Станово деканату Мукачево-Район.

Преосвященного владику зустрів адміністратор парафії о. Володимир Матола разом з молоддю парафії та запросив владику очолити святкове Богослужіння.

Перед початком Літургії владика Мілан освятив новий іконостас, щоб вірні, які будуть на нього дивитися, зможуть через ікони побачити цілу історію спасіння людини від Праотця Адама до нового Адама - Христа.

Архієрейську Службу Божу владиці співслужив декан деканату Мукачево-Місто став. прот. Йосиф Ловска, а також троє священнослужителів. У своєму архіпастирському слові владика розповів про значення євангельської причти про виноградник та закликав кожного з нас бути добрими господарями і піклуватися про бесмертну душу, аби замість кислих полодів нашого життя ми завжди приносили Богові солодкі плоди.

В часі Літургії також молилися за мир в нашій державі, а також за росу плодоносну, щоб Господь зглянувся на наш край і послав нам рясний дощ. Після Служби Божої владика освятив наріжній камінь під будівництво парафіального будинку.