2015-10-14ХРАМОВЕ СВЯТО

Преосвященний владика Мілан відвідав парафію с. Боржавське Виноградівського деканату

14 жовтня, на свято Покрова Пресвятої Богородиці, з нагоди храмового свята Преосвященний владика Мілан відвідав Свято-Покровську парафію с. Боржавське Виноградівського деканату.

Під гослосний передзвін наших дзвонів владику Мілана зустрів адміністратор храму о. Юрій Бровді, а молодь парафії віршованими словами привітала свого владику. На свято прийшло багато вірників аби разом з владикою попросити у Пресвятої Богородиці покрову та заступництва у ці нелегкі часи, які всі переживаємо. Багато отців уділяли Святу Тайну Покаяння, аби вірні могли приступити та стати учасниками Господньої Трапези.

Архієрейську Службу Божу владиці співслужили 14 священнослужителів. У своєму архіпастирському слові владика Мілан пояснив значення цього празника та закликав усіх вірників просити постійно у Богородиці заступництва, аби могти ходити добрими дорогами, які ведуть до життя вічного. В часі Літургії також молилися за наших зихисників, щоб Господь їх завжди оберігав і аби їм більше ніколи не доводилося застосовувати зброю.

Після закінчення Служби Божої відбувся традиційний обхід храму з читанням чотирьох Євангелій, а також владика освятив камінь під будівництво нового парафіяльного будинку.

Фотографії з події