2015-11-21ХРАМОВЕ СВЯТО

Преосвященний владика Мілан відвідав Свято-Михайлівську парафію м. Ужгорода

21 листопада на празник архистратига Михаїла, Преосвященний владика Мілан відвідав Свято-Михайлівську парафію м. Ужгорода, яка святкувала свою 10-ту річницю освячення храму

У дверях храму владику Мілана зустрів настоятель парафії став. прот. Василь Бляшин, декан деканату м. Ужгород та запросив владику очолити святкове Богослужіння. На храмове свято прийшло багато вірників з міста то його околиць, аби разом зі своїм архієреєм помолитися Господу Богу та подякувати йому за наших заступників Ангелів – хоронителів.

Архієрейську Службу Божу владиці співслужили 8 священнослужителів, а багато отців уділяли Тайну Покаяння. У своєму архіпастирському слові владика Мілан розповів про велику роль нашого Ангела – хоронителя, але також настановив вірників аби вони завжди ходили за духом добра, а не зла, аби ми всі остерігалися пасток диявола. Владика також привітав усіх парафіян з 10-ю річницею освячення свято-Михайлівського храму та побажав аби з кожним часом храм наповнювався новими людьми, котрі будуть молитися до Господа та просити заступництва у архистратига Михаїла. Службу Божу співом супроводжував архієрейський хор імені Блаженного Теодора.

В кінці Літургії відбувся обхід храму та мирування. Також всі гості з нагоди свята, могли пригоститися смачними калачами та чаєм.