2015-12-01ВІТАННЯ

Преосвященний владика Мілан привітав став. прот. Андрія Панюту з 90-то річчям від дня народження

1-го грудня Преосвященний владика Мілан з нагоди 90-то річчя від дня нородження став. прот. Андрія Панюти, відвідав парафію Великомученика Димитрія, с. Репине Верхньоверховинського деканату.
У дверях храму Преосвященного владику Мілана зустрів о. Андрій та запросив розділити свято його народження і принести Богу благодарення за прожиті роки. Архієрейську Службу Божу владиці співслужив декан Верхньоверховинського деканату прот. Олександр Пантлик, декан Міжгірського деканату став. прот. Федір Славець, декан Воловецького деканату став. прот. Василь Гуйван, а також 13 священнослужителів. Подякувати Богу за о. Андрія прийшли і вірники з сусідніх сіл, де він проводив свою душпастирську роботу. У своєму архипастирському слові владика Мілан привітав о. Андрія, котрий за віком є найстаршим священнослужителем  нашої єпархії та побажав йому Божої Ласки та кріпості у подальшому житті.
Після Служби Божої, за бажанням о. Андрія, владика Мілан уділив йому Тайну Єлиопомазання, котра слугує на зцілення душі і тіла. Також владика Мілан наголосив про важливість цієї Тайни, аби ми не боялися кликати священника до наших хворих, щоб він молився над ними та духовно підкріплював.
Накінці владика ще раз подякував о. Андрію за ревне служіння, а вірники теплими словами привітали свого пастиря.