2015-12-06ЮВІЛЕЙ

Преосвященний владика Мілан відвідав парафію с. Верхні Ремети з нагоди 10-ти річя освячення храму святого Василія Великого

6-грудня, 27 Неділю після Сошествія Святого Духа, Преосвященний владика Мілан відвідав парафію с. Верхні Ремети Берегівського деканату з нагоди 10-ти річчя освячення храму святого Василія Великого.

У дверях храмі владику Мілана зустрів адміністратор парафії о. Іван Кузьма разом з молоддю, яка піднесла владиці запашний каравай. Архієрейську Службу Божу владиці співслужив декан Берегівського деканату став. прот. Михайло Шелемба та п'ятеро священнослужителів.

На свято прийшли також вірники з сусідніх парафій, аби розділити цю родісну подію з своїм архієреєм. У своєму архипастирському слові владика Мілан привітав усіх вірників з невеликою, але круглою датою та закликав усіх дякувати Богу за ласку молитися у своєму затишному і теплому храмі. Також владика підкреслив, скільки було зроблено за десять років для храму - "але основною прикрасою є ви!" Після Служби Божої відбулася повседневна вечірня та мирування з нагоди свята.