2015-12-27НОВИЙ ХРАМ

Преосвященний владика Мілан освятив новий храм Верховних апостолів Петра і Павла у с. Туриця Перечинського деканату

27 грудня у Неділю Святих Праотців, Преосвященний владика Мілан освятив новий храм Верховних апостолів Петра і Павла у с. Туриця Перечинського деканату.

Преосвященного владику Мілана зустрів адміністратор парафії прот. Василь Савчур разом з молоддю парафії та запросив владику освятити новий храм і очолити святкове Богослужіння. На цю урочисту подію прийшло багато вірників, котрих навіть не змогла вмістити нова церква та Господь постарався про своїх вірних і дарував сонячну, теплу погоду.

Архієрейську Службу Божу владиці співслужив декан Перечинського деканату прот. Мирослав Рябінчак, а також 9 священнослужителів. У своєму архипастирському слові владика привітав усіх з новим храмом де вірники по довгому часі зможуть молитися Господеві, бо наш старий храм було від нас відібрано та передано у користування православній громаді московського патріархату.

Після Служби Божої владика подякував усім жертводавцям, а особливо усім, які молитовно підтримували будівництво та зберегли вірність Католицькій Церкві.