2016-01-03НОВА КАПЛИЦЯ

Преосвященний владика Мілан освятив каплицю святого Пророка Іллі у с. Чороноголова Перечинського деканату

3-го січня у Неділю перед Різдвом, Преосвященний владика Мілан освятив каплицю святого Пророка Іллі у с. Чороноголова Перечинського деканату.

Преосвященного владику Мілана зустрів адміністратор парафії о. Олег Григорик та запросив освятити каплицю і очолити святкове Богослужіння. На освячення довгоочікуваної каплиці для горомади с. Чорноголова, яка чекала на цю подію десятки років, прийшло багато вірників, адже нашу дерев’яну церкву Святого Миколая збудовану 1794 року, від нас було відібрано і передано у користування православної громади московського патріархату. Пройшло багато часу. Вірники, які зберегли вірність Католицькій Церкві, не дивлячись на переслідування і знущання, знову змогли прийти до свого храму, аби зі своїм архієреєм воздати хвалу Милосердному Богу.

Архієрейську Службу Божу владиці співслужив декан Перечинського деканту прот. Мирослав Рябінчак та шестеро священнослужителів. На кінці Служби Божої владика Мілан подякував усім вірникам котрі приклали зусилля для будівництва каплиці святого Пророка Іллі та зберегли свою вірність Вселенській Церкві і після довгих десятки років над Чорноголовою пролунав, як і в далекі часи, Гімн Святійшому Отцю, Папі Римському.