2016-04-08ПРАФІЯ

Преосвященний владика Ніл з нагоди храмового празника з архієрейським візитом відвідав Благовіщенську парафію м. Ужгорода.

7-го квітня на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, Преосвященний владика Ніл з нагоди храмового празника з архієрейським візитом відвідав Благовіщенську парафію м. Ужгорода.

Владику Ніла зустрів настоятель храму митр. прот. Михайло Баник разом з молоддю та запросив владику очолити святкове Богослужіння. Велику вечірню з Літургією владиці співслужив митр. прот. Василь Хваста, синкел у справах мирян, став. прот. Володимир Ковтик, архідекан Ужгородського деканату, став. прот. Василь Бляшин, декан м. Ужгорода, а також 9 священнослужителів. В часі Літургії вірники могли приступити до Тайни Покаяння, аби стати гідними учасниками у Господній Трапезі.

У своєму архипастирському слові владика Ніл розповів про значення великого празника для кожного християнина – Благовіщення Пресвятої Богородиці та закликав усіх наслідувати покірне життя Богородиці і бути живими свідками віри у цьому світі.

Після Літургії відбувся обхід храму після чого слідувало святкове мирування.

 Відеосюжет з події:   https://www.youtube.com/watch?v=D5UIGlm-h_I