2016-07-08ПАПА

Папа: Святі Петро і Павло допоможуть нам бути радісними та вірними християнами

Прийняти благу вість про Христову милосердну любов, яку на наших вулицях та в наших домівках також сьогодні звіщають святі Петро і Павло, закликав вірних Папа Франциск, промовляючи перед проказуванням молитви «Ангел Господній»

«На вірі цих двох Апостолів, – сказав Святіший Отець, – ґрунтується Церква Риму, яка завжди вшановувала їх, як покровителів. Однак, уся Вселенська Церква із захопленням споглядає на них, вважаючи їх двома стовпами і двома великими світилами, які сяють не лише в римському небі, але й у серцях віруючих Сходу та Заходу».

Єпископ Риму зауважив, що розповідаючи про місію Апостолів, євангелисти вказують нам на те, що Ісус посилав їх проповідувати по двоє. За його словами, в певному сенсі, святі Петро й Павло були скеровані зі Святої Землі до Риму, щоб проповідувати Євангеліє, хоч це були два мужі зовсім відмінні один від одного.

«Але те, що тут, у Римі, ми пізнали Ісуса, те, що християнська віра є живою та фундаментальною частиною духовної спадщини та культури цього терену, ми завдячуємо апостольській мужності цих двох синів Близького Сходу. З любові до Христа вони, залишивши свою батьківщину, та, нехтуючи труднощами тривалої подорожі й небезпеками та недовір’ям, яких вони зазнали, прибули до Риму. І тут стали благовісниками та свідками Євангелія між людьми, запечатавши мучеництвом свою місію віри та любові», – сказав Папа, додаючи:

 

«Святі Петро і Павло сьогодні духовно приходять до нас, проходять вулицями цього міста, стукають до дверей наших домівок, і, насамперед, наших сердець. Вони знову бажають принести нам Ісуса, Його милосердну любов, Його утішення та Його мир, адже ми дуже цього потребуємо. Приймімо їхнє послання! Зберігаймо їхнє свідчення немов скарб! Петрова чиста і стійка віра та Павлове велике й вселенське серце допоможуть нам бути радісними, вірними Євангелію християнами, відкритими на зустріч з усіма».

 

Радіо Ватикану