2016-07-24ПАПА

Папа закликав молитися за жертви терактів та за успішний перебіг ВДМ

«Останніми годинами наші душі знову пережили потрясіння з приводу сумних нових, що стосуються жалюгідних актів тероризму й насильства, які спричинили біль та смерть. Маю на увазі драматичні події в Мюнхені у Німеччині та в Кабулі в Афганістані, де втратили життя численні невинні люди.

Запевняю свою близькість з родичами жертв і пораненими. Заохочую вас єднатися зі мною в молитві за те, щоб Господь надихнув усіх бажанням добра і братерства. Наскільки непереборними нам здаються труднощі та непевними перспективи безпеки й миру, настільки наполегливішою повинна ставати наша молитва», – сказав Папа Франциск після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 24 липня 2016 р., промовляючи до паломників, які з нагоди цієї єдиної в місяці липні можливості зустрітися зі Святішим Отцем, зібралися на площі святого Петра у Ватикані.

Після хвилини зосередження Єпископ Риму розпочав проказування вголос молитви «Радуйся, Маріє…», а тоді також пригадав про ще одну важливу подію в житті Церкви, прохаючи молитися за його чергову Апостольську подорож та за молодь. Він сказав:

«Дорогі брати й сестри, цими днями численні юнаки й дівчата з кожної частини світу вирушають в дорогу до Кракова, де відбудеться 31-й Всесвітній День Молоді. Також і я наступної середи вирушу в дорогу, щоб зустрітися з цими молодими людьми, щоби разом з ними відсвяткувати їхній Ювілей Милосердя за заступництвом святого Івана Павла ІІ.

Прошу вас супроводжувати нас молитвами. Вже від тепер передаю свої вітання та подяку всім тим, які трудяться для того, щоби прийняти молодих прочан разом з єпископами, священиками і богопосвяченими особами. Окремо моя думка лине до численних їхніх ровесників, які не мавши змоги бути присутніми особисто, слідкуватимуть за цими подіями за допомогою засобів комунікації. Ми всі єднатимемося в молитвах!» – наголосив Папа.

 

Радіо Ватикану