2017-06-14ПЕРСОНА

Візит кардинала Казимира Нича: висвячено нових ієреїв та освячено наріжний камінь єпархіальної місійної семінарії

Нещодавно з візитом до Мукачівської греко-католицької єпархії завітав Його Єміненція кардинал Казимир Нич, архиєпископ-митрополит Варшавський.

9 червня він разом із Преосвященними владикою Міланом та Нілом взяв участь в Архиєрейській Божественній літургії в ужгородській парафії Пресвятої Трійці. На цій урочистій Службі Божій владика Мілан уділив ієрейські свячення двом дияконам: Луіджі Менна, що походить з італійської Перуджі, та Міхалу-Марії Вішнєвському, котрий народився у Варшаві. Відтепер нововисвячені священики будуть служити у парафіях Мукачівської єпархії. У своїй проповіді кардинал Нич висловив своє захоплення красою візантійського обряду і літургійного співу, подякував за запрошення владики Мілана і пообіцяв підтримувати нашу єпархію в  потребах місійної праці поширення Євангелії.

10 червня, кардинал Казимир очолив Архієрейську Літургію у парафії Великомученика Георгія с. Циганівці деканату Ужгород-район. Після цього усі присутні процесійно на чолі з владикою Міланом перейшли до місця, на якому будуватиметься єпархіальна місійна семінарія "Redemptoris Mater". У присутності багатьох гостей із різних країн світу кардинал та єпископ освятили наріжний камінь, хрест та ділянку для семінарії.