2008-03-26ЗАПРОШЕННЯ

У травні відбудеться ІІ З’їзд спільноти „Матері в молитві” Мукачівської єпархії

Mother's pray logotype17 травня 2008 року з благословення владики Мілана в Ужгородській духовній академії ім. Блаженного священномученика Теодора Ромжі відбудеться ІІ З’їзд спільноти „Матері в молитві” Мукачівської єпархії. Гостем З’їзду стане одна із засновниць спільноти – пані Вероніка з Англії, котра 1995 року разом зі своєю братовою Сандрою, ведені Господом, взялися за спільну молитву з наміром духовного порятунку власних дітей. Під час молитви жінки збагнули, що Ісус хоче, щоб усі матері доручили опіку над своїми дітьми та віддали свій материнський біль Йому, щоб Він пролив своє благословення на дітей усього світу. Невдовзі Вероніка та Сандра молилися вже не вдвох: молитовне зібрання двох мам перетворилося у спільноту „Матері в молитві”. За кілька років спільнота охопила майже усі країни світу, в т.ч. 2000 року дійшла до України.

На Закарпатті матері почали спільно молитися з 2004 року, щоправда, це були поодинокі групки жінок. Отримавши ж у вересні 2006 року підтримку і благословення єпископа Мілана та духовного наставника-провідника отця Петра Креніцкого, спільнота почала динамічно розвиватися. Так за неповні півтора року вона охопила майже 70 парафій у 10 районах області. Значним поштовхом у розвитку спільноти став також її І З’їзд у червні 2007 року, який об’єднав понад 200 жінок єпархії.

Програмою ІІ З’їзду спільноти передбачено реколекції для матерів (лектор – отець Петро Креніцкі), спільна молитва матерів, адорація, нічні чування, інші духовні вправи. Розпочнеться ІІ З’їзд Архієрейською Літургією у храмі Перенесення мощей Блаженного Теодора Ромжі о 9 годині к.ч.
Спільнота „Матері в молитві” щиро запрошує усіх матерів взяти участь у З’їзді та поєднати свої молитви за щасливе життя усіх дітей.

За додатковою інформацією звертатись за телефонами: 8-050-882-43-90 (Хваста Юлія Іванівна), 8-050-372-06-31 (Сівак Тетяна Іванівна).

Спільнота „Матері в молитві” особливим чином звертається з проханням до священиків, щоб вони зініціювали створення осередків спільноти у своїх парафіях, щоб підтримали матерів у їхніх прагненнях спільної молитви. Адже „молитва — це могутня зброя, оборона, пристань і скарб” (св. Іван Золотоустий). Допоможіть нам віднайти, пізнати, скористати з неї — на радість Богу та для спасіння душ!

Єпархіальна спільнота „Матері в молитві”