2008-03-31ОСВЯЧЕННЯ

Церкву на Мукачівщині допомогла збудувати архідієцезія з Німеччини

У неділю, 30 березня, Мукачівську греко-католицьку єпархію відвідав високий гість – владика Людвіг Шік, архієпископ Бамберга (Німеччина). Того ж дня разом з владикою Міланом він відвідав село Крите Мукачівського деканату, де відбулося освячення новозбудованої церкви Христа Царя. У будівництві цього храму допомогла Бамберзька архідієцезія.

Після привітальних слів духовного отця Івана Бисаги, гостей сердечно вітали хлібом і квітами діти парафії. Радісно співав народ Божий на Архієрейській Службі Божій, яка відбулася після освячення престолу і храму. На святі були присутні декан Мукачівського деканату о. Сергій Щедрін, архідиякон Мар’ян Медвідь та кілька семінаристів УжДА. Владика Мілан подякував архієпископу і його архідієцезії за допомогу, надану при будівництві церкви, і за братній візит владики Людвіга, а також підкреслив, що це був перший візит німецького єпископа до нашої єпархії.

У проповіді владика Мілан висловив радість, що саме на Хрестопоклонну неділю було освячено новий храм. Адже Ісус каже: „Коли хтось хоче йти за мною, хай зречеться себе самого, візьме на себе хрест свій і йде слідом за мною” (Мк 8.34). Тутешні ж вірники в минулому зносили насмішки за Христа: їх висміювали, бо вони молилися у приватному будинку. Владика побажав, щоб храм став цим місцем зустрічі з Ісусом Христом, бо Він дає зміст всім нашим особистим хрестам, Ісус нас ніколи не покидає.

Вл. інф.

 

Переглянути фотографії з освячення