2008-04-19ХРЕСНА ДОРОГА

В роздумах над Страстями Христовими

18 квітня в селищі Міжгір’я відбувся багатолюдний процесійний хід з хрестом та іконою з Часточкою Чесного і Животворящого Хреста Господнього. (Ця реліквія, що знаходиться в Ужгородському кафедральному соборі, у неділю, 13 квітня, була на Хресній дорозі у Виноградові.)

Розпочалася подія поблизу греко-католицького храму Воскресіння ГНІХ (Поточина). Потім процесія пройшла центральною вулицею селища, і завершився хід біля старої греко-католицької церкви св. Ахістратига Михаїла. Очолив процесію владика Мілан. Дорогою хрест несли пердставники духовенства, влади, освіти, медицини, культури, молодь та інші. Наприкінці ходу поблизу Михайлівської церкви було урочисто освячено хрести для нової церкви Різдва Пресвятої Богородиці, що будується у присілку Прохідне.

В короткому слові владика Мілан згадав про історію цінної реліквії, яку маємо, – Часточку Чесного і Животворящого Хреста Господнього. Адже це велика ласка, що Мукачівська єпархія отримала її рік тому з Базиліки Святого Хреста в Єрусалимі, що знаходиться в Римі.

Вл. інф.