2018-10-27ПОДІЇ, НОВИНИ

ТРЕТІЙ ЧИН Згромадження Воплоченого Слова

Сьогодні 27 жовтня Чернеча Родина Воплоченого Слова, радіє тим що вона поповнилася дев'ятьма новими третьочинцями, які вступили до Третього Чину. А відбулося це у містечку Дубовому на Закарпатті з нагоди Всеукраїнської Зустрічі Третього Чину Воплоченого Слова, яка традиційно проходить щороку в одному із місць, де присутнє Згромадження. Це вже п'ята така всеукраїнська зустріч де миряни мають можливість зібратися разом на молитві, спілкуватися та формуватися.
В час Богослужіння, яке очолив провінційний настоятель згромадження Воплоченого Слова в Україні отець Теодор Мацапула 9 нових мирян перед всією Церквою виявили бажання поглиблювати своє покликання у цій Чернечій Родині; а на проповіді, яку виголосив Отець Софрон Зелінський, було звернено увагу на те, що кожен мирянин повинен здійснювати своє покликання близько до Ісуса, послідовно та щиро.
Опісля Богослужіння у актовому залі ми мали формаційну частину зустрічі, на якій було виголошено дві доповіді. Першу доповідь виголосив п. Володимир Мороз, кандидат історичних наук, науковий співробітник Інституту Історії Церкви Українського Католицького Університету на тему «Покликання і місія мирян: або що каже Католицька Церква про суспільно-політичне життя і до чого закликає вірних». Другу доповідь отець Михайло Леспух, ВС, який цікаво розповів присутнім про «Святого Папу Івана Павло ІІ і Чернечу Родину Воплоченого Слова».
Важливість і цінність мирянського покликання спонукає нас завжди давати можливість мирянам усвідомлювати свою роль у Церкві та суспільстві, тому такі зустрічі допомагають це зробити якнайкраще, за що і дякуємо Господу Богу, який всім премудро управляє.

 

            о. Теодор Мацапула