2018-10-31ПОДІЇ, НОВИНИ, ЗУСТРІЧ

Зустріч молоді Виноградівського деканату

30 жовтня, на передодні свята Блаженного священномученика Теодора Ромжі, у селі Боржавське, Виноградівського деканату відбулася деканальна зустріч молоді на тему: "Стопами Христа: “Бо воля Божа святість ваша”."
Це вже четверта зустріч молоді у Виноградівському деканаті. Конференцію очолював помічний владика Ніл. До храму Покрова пресвятої Богородиці прибуло майже 300 дітей та молоді різного віку.
Зустріч почалася із молебеня до Блаженного Теодора. Після цього всі присутні були поділені на менші групи щоб довідатися про життя одного із святих. Під духовним керівництвом священика молодь могла на конкретному прикладі побачити що святі дуже часто живуть між нами і як говорить папа Франциск “їхнє життя є відблиском присутності Бога”.
Як і попередні рази, цьогорічна зустріч мала свою цікавинку. Цього разу нею стала жива вервиця яку створила молодь з лампадок і факелів. Після фільму про блаженного Теодора Ромжу владика уділив всім присутнім благословення після чого всі вернулися до своїх парафій.
 
 
о. Міхал Вішнєвскі