2008-05-24ПОДІЯ

Греко-католицькі єпископи Європи зустрілися в Марія Повч

З 20 по 22 травня у відомому Марійському відпустовому місті Марія Повч в Угорщині тривала зустріч єпископів Східних католицьких Церков Європи. Протягом трьох днів греко-католицькі єпископи Білорусі, Італії, Польщі, Румунії, Сербії, Словаччини, Угорщини, України та Чехії розглядали богословські та душпастирські аспекти Святої Тайни Сповіді.

У вівторок, 20 травня, в Маріяповчанському храмі була відправлена Свята Літургія в українському обряді, яку очолював архиєпископ Львівський, Владика Ігор Возняк. У середу, 21 травня, Божественну Літургію очолював владика Керестеш, єпископ-емерит Гайдудорозької греко-католицької єпархії в Угорщині, проповідував кардинал Петер Ердо, архиєпископ Ештергому-Будапешту, примас римо-католицької Церкви в Угорщині.

Закінчилась зустріч греко-католицьких єпископів Європи 22 травня Службою Божою церковнослов’янською мовою в храмі м. Гайдудорог, яку очолив Преосвященний владика Мілан з проповіддю владики Віржіла Берчеа, з Орадеа-Маре в Румунії. Святу Літургію своїм співом супроводжував архієрейський хор ім. Блаженного священномученика Теодора Ромжі з м. Ужгорода.

Фотографії зі Святої Літургії в м. Гайдудорог