2008-10-18ПОКРОВА

На храмове свято владика Мілан побував у Боржавському

14 жовтня на свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка є головною покровителькою Мукачівської греко-католицької єпархії, владика Мілан відслужив Архієрейську Службу Божу у Покровській церкві с. Боржавське Виноградівського деканату.

 Під час Літургії було уділено дияконські свячення уродженцю цього села Василеві Бровді, випускникові УжБА.

У проповіді владика Мілан говорив про ювілей об’явлення Божої Матері у Лурді, де міжнародна медична комісія, створена на початку паломництв, зафіксувала на сьогодні 7 тисяч зцілень, які неможливо пояснити з медичної точки зору, і з них Церква визнала чудами 67.

Владика розповів про одне з цих чудесних оздоровлень. У Цицилії Доувілле де Франссу, яка народилася 26 грудня 1885 року у Бельгії, у 14 років виявили пухлину на коліні, що була наслідком туберкульозу. 5 років лікування не дали жодного позитивного результату. У 1904 році їй зробили операцію, але й після того стан її значно погіршувався. Лікарі прогнозували, що проживе вона максимум кілька місяців. У травні 1905 року помираюча Цицилія почала просити, щоб її повезли до Лурду. І після занурення 21 вересня 1905 року до Лурдської води вона була раптово повністю зцілена, чого не змогли науково пояснити лікарі. Гомподь дав прожити цій жінці, яка потім стала матір’ю сім’ї, і свідчити про це чудо ще 85 років. Вона померла у січні 1991 року на 106-му році життя.
Після Архієрейської Служби Божої було відслужено панахиду на могилі владики Івана Маргітича, яка знаходиться під церквою.

Вл. інф.