2008-12-11ВІДРОДЖЕННЯ

Відновлення Провінції Святого Миколая ЧСВВ на Закарпатті

Декретом Генеральної управи василіанського чину Святого Йосафата № 564/2008 від 06.12.08 на основі постанов Капітули Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні і IX Римської Генеральної Капітули 2008 р., вислухавши Радників Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні, за згодою Головних Радників, згідно з Правилами ЧСВВ (прав. 281, 283 § 1, Правильник, ч. 40 п. 15),  відновлено Провінцію св. Миколая на Закарпатті, яка є повноправною правонаступницею Провінції св. Миколая на Закарпатті, яка існувала до її насильницької ліквідації в 1947 році.

Провінція св. Миколая, що є складовою частиною Василіянського Чину св. Йосафата (ЧСВВ), у даний час об'єднує наступні монастирі: Благовіщення Пресвятої Богородиці в с. Бороняво, св. Миколая в с. Малий Березиний, св. Михаїла в с. Імстичево і св. Миколая в м. Мукачево.

Капітула провінції св. Миколая на Закарпатті (збори всіх ченців з довічною професією), відбудуться у монастирі св. Миколая у Малому Березному з 02 по 04 лютого 2009 р. Б., завданням якої буде обрання кандидата на становище протоігумена Провінції св. Миколая, його ради та розгляд справ провінції.

Управління Мукачівської єпархії щиро вітає отців василіан з відродженням Провінції і бажає їм плідної праці з для спасіння безсмертних дух. На многая літа!