2009-01-25ПАРАФІЯ

Вірники Ільниці вітали владику Мілана з річницею його інтронізації

Владика Мілан здійснив пастирський візит до села Ільниця. Тут його зустріли численні вірники з хлібом і сіллю. Перед Архієрейською Службою Божою було освячено новий різьблений дубовий престол, відновлений старовинний балдахін та новий тетрапод.

У своїй проповіді владика Мілан говорив про значення престола-трапези та про важливість домашньої трапези, де батько збирає навколо столу родину і благословляє їжу. „Так як Господь укріпляє Церкву і кормить її своїм Тілом і Кров’ю, так в сім’ї є важливими зустрічі біля родинного столу, якщо не щодня, то хоча б у неділю і свята. Бо йдеться не лише про харчування, а й про укріплення зв’язків, котрі будує Господь”.

Наприкінці Літургії були вручені Архієрейські подячні листи благодійникам місцевого храму та майстрові-різбяреві Іванові Грицаковичу, котрий виготовив престол і тетрапод.

Отець-парох Василь Лютак від імені Іршавського деканату і всіх вірників привітав Преосвященного владику Мілана з шостою річницею його інтронізації до уряду Апостольського адміністратора Мукачівської єпархії.

Вл. інф.