2009-03-10З-ЗА КОРДОНУ

Роль Східних Католицьких Церков обговорювали в Австрії

З 4 по 6 березня владика Мілан брав участь у симпозіумі на тему „Місія Східних Католицьких Церков у житті Вселенської Церкви і в модерному світі”, що відбувся у місті Гамінг (Австрія).

Симпозіум розпочав Президент Міжнародного теологічного інституту в Гамінгу, монсіньйор професор д-р Ларрі Гоган. Після нього присутніх привітав Його Еміненція Христоф кардинал Шенборн, архієпископ Відня, котрий є також ординарієм східних католиків в Австрії.

Окрім іншого, кардинал Шенборн говорив про великі випробування, які пройшли Східні Католицькі Церкви. Він також підкреслив, що Літургія Сходу є великим скарбом, яка, до того ж, може допомогти католикам латинського обряду знову відкрити таємничий характер Літургії.

Доповіді мали багато поважних осіб, зокрема: професор д-р о. Рудольф Прокші – завідувач відділу теології та історії християнського Сходу католицько-теологічного факультету Віденського університету (Австрія); д-р теології о. Ерст Хрістофер Суттнер – емеритний професор патрології Східних Церков з Відня (Австрія); Чезаре Алцаті – професор історії християнських церков Міланського католицького університету (Італія); професор о. Ціріл Васіл – ректор Папського орієнтального інституту з Риму (Італія); д-р о. Юрій Авакумов – завідувач класичних, візнантійських та середньовічних студій Українського католицького університету (Львів, Україна); д-р Олег Турій – професор церковної іторії Українського католицького університету (Львів, Україна).

Фотографії із симпозіуму