2009-06-07ПОДІЯ

У Білках освячено нову каплицю і статуї святих верховних апостолів Петра і Павла

6 червня в рамках відзначення ювілейного року святого апостола Павла у селі Білки Іршавського деканату відбулася велелюдна Архієрейська Служба Божа. З владикою Міланом співслужили 12 священиків. Святу літургію супроводжував співом кафедральний хор ім. Блаженного священномученика Теодора.

У своїй проповіді владика звертався до прочитаного Євангелія (Ін 21.15-25), де Ісус запитує святого апостола Петра, чи любить він Його. На таке ж питання відповів і о. Петро Орос у конкретних обставинах свого життя у час переслідування Церкви. Він дав відповідь, не на словах, а віддаючи своє життя за Христа з любові до Церкви, до людей. Сьогодні Ісус запитує кожного з нас: "Любиш мене?" Яку ж відповідь ми даємо своїм життям?

Після Архієрейської Літургії вірники на чолі з владикою та священиками процесійно пройшли до роздоріжжя поблизу траси, де знаходяться новозбудовані каплиця та дві статуї святих верховних апостолів Петра і Павла в людський зріст. У присутності великої кількості людей владика Мілан освятив каплицю та пам’ятник, а також нагородив Архієрейською грамотою благодійника-жертводавця. Радість з приводу цієї події висловили голова селищної ради, голови районної ради та адміністрації.

На завершення о. Віталій, місцевий настоятель, привітав владику Мілана з 33-річчям єрейських свячень.

Вл. інф.

Фотографії з події