2009-06-04ЗІБРАННЯ

На Дні пам’яті 26-28 червня отримано повній відпуст

Зранку 3 червня у церкві Перенесення мощей Блаженного священномученика Теодора в Ужгороді на Святу Літургію зібралися 176 священиків з усієї Мукачівської греко-католицької єпархії. Під час цієї Служби Божої 19 студентів 5 курсу УжБА прийняли нижчі чини „чтця-співця-свічконосця”.

Після цього у великій аудиторії академії молитвою „Отче наш” розпочалися збори, які відкрив своїм вступним словом владика Мілан. Духовне слово виголосив о. Роберт Ягер із Кошицької єпархії на тему „Новозавітнє священство у Посланні до євреїв”.

Після спільного обіду у семінарії збори продовжилися. Було порушено багато локальних питань із життя єпархії. Також йшлося про Дні пам’яті, оголошено та обговорено триденну програму їх відзначення, тобто про наукову конференцію „Переслідувана Церква” 26 червня, Богослужіння з хресним ходом 27 червня і святкування перенесення мощей Блаженного священномученика Теодора Ромжі 28 червня.  

Владика Мілан повідомив, що на його прохання Апостольська пенітенціарія уділила на три дня повний відпуст (26-28 червня) за умови почитання у семінарійній церкві мощей Блаженного священномученика Теодора, прийняття Святих Тайн Сповіді і Причастя та молитви у намірі Святішого Отця.

Вл. інф.