2009-08-09ДОПОМОГА

Група молоді з Італії допомагала будувати храм для ромів

З 2 по 13 серпня у Великому Березному перебувала група університетської молоді з Італії у супроводі священика дон Адамо Аффрі. Молодь була прийнята в будинку о. Василя Данилаша, пароха греко-католицької великоберезнянської громади. Мета поїздки була неординарна і особлива, адже молодь, яка завітала на Закарпаття – волонтери із спільноти Папи Івана XXIII. Харизма цього згромадження – це допомога бідним і "останнім" людям. Тому ціллю поїздки було будівництво храму для ромської громади у Великому Брезному.

Окрім самого процесу будівництва молодь присвятила себе також культурному діалогу з ромами, і це особливо через анімацію з дітьми і спілкування з місцевим населенням. День проходив у напруженому русі і включав у себе ранкові молитви, працю, Службу Божу і розважання над прожитим днем. Незважаючи на фізичну працю, в колективі панував оптимістичний і радісний дух, який додавав силу рухатись вперед.

Преосвященний владика Мілан завітав до місця будівництва в суботу, 8 серпня, де мав змогу краще ознайомитись із проектом. У владики взяли інтерв’ю, яке буде опубліковане в журналі спільноти Папи Івана XXIII.

Взяли участь у цій програмі також семінаристи Мукачівської греко-католицької єпархії, які навчаються в "Collegio Alberoni" в П’яченці, що на півночі Італії. Для них цей досвід був також інтенсивний і особливий.

Гості з Італії повернулися додому духовно збагачені та з думкою не зупинятись "будувати Церкву", де б вони не були.

Вл. інф.

Фотографії з будівництва