2009-08-09ФЕСТИВАЛЬ

З піснею до Бога

7-9 серпня у Міжгір’ї відбувся 13 єпархіальний молодіжний фестиваль духовної пісні, темою якого були слова з послання до Тимотея: “Ми поклали нашу надію на живого Бога”. Велика кількість молодіжних центрів взяли в ньому участь, серед них: “Воскресіння” та “Духовна перлина” м. Ужгорода, “ТСМ” м. Мукачева, “Світла світу” м. Хуста, “По світу з Христом” смт. Міжгір’я, “Гарячі серця” с. Криви, “Ecclesia” м. Виноградова, “Ave Maria” смт. Королева, “Емануїл” с. Онок, молодь с. Лозянське Міжгірського району, с. Верб’яж Воловецького району.

Виступи оцінювало журі у складі всечесних отців Мирослава Сипка, Федора Славця, Ярослава Кузьми, а також братів-семінаристів Павла Фіцая та Василя Кузьми.

Нагороди отримали всі молодіжні організації. Журі кожному вручили грамоту, а місцева влада – щедрі подарунки. Селищний голова також організував “похід у гори” на підйомниках (фото).

Розділити веселий, піднесений настрій молоді, духовно їх збагатити приїхав і Преосвященний владика Мілан. Молодь протягом двох днів мала змогу брати участь в Архієрейських Службах Божих. В п’ятницю ввечері у каплиці святих верховних апостолів Петра і Павла владика Мілан очолив Архієрейську Літургію (фото). Таким чином було відзначено 80-літній ювілей цієї літньої каплиці поруч церкви (освячена у 1929 році). А в суботу вранці Архієрейська Служба Божа відбулася у церкві святого Михаїла (фото).

Вл. інф.